ДВУНАДЕСЯТЫЙ ПРАЗДНИК


БЛАГОВЕЩЕНИЕ ПРЕСВЯТОЙ БОГОРОДИЦЫ

Празднуется (25 марта) 7 апреля (по н.ст.) в 2018г.


11 июня - Престольный праздник храма святителя Луки Крымского

День памяти Святителя Луки Крымского
ПРАВОСЛАВНЫЙ ПОСТ


ВЕЛИКИЙ ПОСТ

Продолжается с 19 февраля 2018 г. по 7 апреля 2018 г. (по н.ст.).


ПРАВОСЛАВНЫЙ КАЛЕНДАРЬ
Події церковного життя 
Священний Синод УПЦ закликав Константинопольський Патріархат припинити втручання у внутрішні справи УПЦ Верховну Раду України відмовитись від антиконституційних законопроектів 


Священний Синод Української Православної Церкви на засіданні, яке відбулося 25 вересня 2018 року в Києво-Печерській Лаврі, висловив своє ставлення стосовно призначення Константинопольським Патріархатом «екзархів» до Києва (Журнал №17). Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Подробиці...
События церковной жизни 
Священний Синод УПЦ опублікував офіційну позицію стосовно ЄПЦ 


25 травня на засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви було прийнято Звернення до єпископату, духовенства, чернецтва та мирян стосовно ЄПЦ. Ієрархи оформили думку канонічної Церкви з приводу ініціатив щодо «надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні», повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ...

Подробнее...
События церковной жизни 
ЧТО ТАКОЕ ЭПИЛЕПСИЯ? ОТВЕТ СВЯЩЕННИКА-ВРАЧА 


26 марта — День больных эпилепсией. Исцеленный Христом отрок, который «бросался то в огонь, то в воду» (Мф. 17:14-21) был болен эпилепсией? Раньше эпилептические приступы воспринимали как беснование. Как относиться к этому заболеванию и к тем, кто им болен? На вопросы «ФОМЕ в Украине» ответил руководитель союза православных медиков имени святителя Луки Крымского, настоятель храма в честь святителя Луки в г. Виннице, врач, протоиерей Владимир Тютенко...

Подробнее...
События церковной жизни 
Відійшов до Господа Високопреосвященніший архієпископ Макарівський Іларій (Шишковський) 


16 березня 2018 року, о 14-й годині дня, на 49-му році життя відійшов до Господа вікарій Київської Митрополії, архієпископ Макарівський Іларій (Шишковський). Прохання молитв за новопреставленого архієпископа Ілларія...

Подробнее...
События церковной жизни 
БЛАЖЕННЕЙШИЙ ОНУФРИЙ: БОГОРОДИЦА ВИДИТ И ЗНАЕТ ДУШУ КАЖДОГО, КТО ОБРАЩАЕТСЯ К НЕЙ 


Как правильно отметить праздник Покрова Пресвятой Богородицы и о чем важно попросить Божью Матерь в этот день, рассказал Блаженнейший Митрополит Онуфрий...

Подробнее...
События церковной жизни 
Заява Сумської єпархії Української Православної Церкви 


14 жовтня 2017 року з нагоди святкування на честь Покрова Пресвятої Богородиці в Сумах відбулись традиційні церковні урочистості на місці зруйнованого під час безбожних гонінь 30-х років ХХ ст. Покровського храму. Кожного року протягом тривалого часу в цей день православні сумчани збирались на місці зруйнованої святині для спільної молитви під час престольного богослужіння...

подробнее...
События церковной жизни 
Звернення Предстоятеля УПЦ до вірних чад та до представників Київської міської влади щодо спроб провести у Києві акції з пропагандою статевих пороків 


У зв’язку з появою інформації про організацію в нашій столиці так званого «Маршу рівності», у якому 18 червня цього року хочуть взяти участь люди, які називають себе ЛГБТ-спільнотою, звертаюся до всіх вірних чад Української Православної Церкви із закликом до підсиленої молитви, аби цей гріховний задум не осквернив нашу землю та не став причиною прояву великого гніву Божого, як колись над стародавніми містами Содомом і Гоморрою (див. Бут. 19, 4-11).

подробнее...
События церковной жизни 
В усіх храмах єпархії лунав церковний дзвін в честь 1025-ї річниці Хрещення Русі 


28 липня 2013 року, в день пам'яті святого рівноапостольного князя Володимира Великого та 1025-річчя Хрещення Київської Русі, храми Вінницької єпархії приєдналися до Всеукраїнської акції дзвонів «Слава Тобі, Боже!». В рамках акції, яка проходила з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира, в усіх храмах та монастирях Української Православної Церкви о 12:00 за київським часом лунав дзвін «Благовіст». Таким чином, над Вінницькою єпархією та усією Українською Православною Церквою одночасно пролунав святковий дзвін в пам’ять визначної для Церкви та Держави події - Володимирового хрещення.

подробнее...
События церковной жизни 
До Вінниці прибули святині: частка Животворящого Хреста Господнього, мощі святих Констянтина та Олени, а також Рівноапостольного князя Володимира 

23 травня, в рамках Всеукраїнського хресного ходу, присвяченого 1700-літтю видання Міланського едикту, до м. Вінниці прибули частки Животворящого Хреста Господнього та мощів святих рівноапостольних царів Констянтина й Олени. Разом з цими святинями, до Вінниці була привезена ікона з часткою мощів святого рівноапостольного князя Володимира. Прибуття цієї святині поклало початок святкуванню на Вінниччині 1025-річчя Хрещення Русі, яке проходитиме впродовж всього літа та осені у низці духовних, просвітницьких та культурних заходів.

подробнее...
События церковной жизни 
В Москве состоялись XXI Международные Рождественские образовательные чтения 

24-27 января в Москве под председательством Святейшего Патриарха Московского и всея Руси Кирилла состоялись XXI Международные Рождественские образовательные чтения «Традиционные ценности и современный мир».

За 4 дня активной работы церковно-общественный форум собрал около 10 тысяч участников: архипастырей, священнослужителей, представителей высшего государственного руководства, депутатов, монашествующих, педагогов, деятелей образования, науки и культуры, представителей общественности и административных органов большинства регионов Российской Федерации и многих зарубежных стран.

подробнее...
События церковной жизни 
Утворення нової єпархії 


На території Вінницької області утворено нову єпархію.

Згідно рішенню Священного Синоду УПЦ від 5 січня 2013р. (Журнал №18), на території Вінницької області утворено нову єпархію. Центр новоутвореної єпархії знаходитиметься у м. Могилів-Подільському, а її правлячий архієрей носитиме титул «Могилів-Подільський і Шаргородський». Правлячий архієрей Вінницької єпархії віднині іменуватиметься «Вінницький і Барський».

подробнее...
Вінниця чекає на Плащаницю Пресвятої Богородиці!

З благословіння Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира 2 листопада до Вінницької єпархії прибуде Чудотворна Плащаниця Пресвятої Богородиці (шанована ікона ХІХ ст.). 

подробнее...
Новини церковного життя 

Предстоятель УПЦ просить Президента України накласти вето на Закон «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її соціальний статус»  


10.10.2012 року
ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ
В.Ф. ЯНУКОВИЧУ

Шановний Вікторе Федоровичу!

2 жовтня 2012 року Верховна Рада України прийняла Закон «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» (№ 10492). Цей Закон запроваджує в Україні єдину інформаційно-телекомунікаційну систему (Єдиний державний демографічний реєстр), що містить персональні дані про особу та її біометричні дані. З застосуванням цього реєстру особі видаються документи, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України. Більшість передбачених цим Законом документів будуть містити імплантований безконтактний електронний носій, на який буде вноситися інформація про особу.

подробнее...
Новини церковного життя 
Перший сімейний фестиваль Вінницької єпархії.

8 липня 2012 року, у день пам'яті святих благовірних Петра і Февронії  в освітньому центрі при Хрестовоздвиженському Храмі м. Вінниці проводився Перший сімейний фестиваль Вінницької єпархії. Активну участь у організації фестивалю прийняла і молодіжна організація храму св. Луки Кримського м. Вінниці.Після молебню святим чудотворцям Петру і Февронії та привітання митрополіта Вінницького та Могилів-Подільського  Сімеона, у числі православних сімей вінничини, парафіяни храму св. Луки Кримського також розпочали  святкування.

подробнее...

Благодатный огонь сошел в Храме Гроба Господня в Иерусалиме


Корреспондент  «Комсомольской правды»  Елена Чинкова передает из Иерусалима
Утро великой субботы в Иерусалиме выдалось по-настоящему жарким. Палило и апрельское солнце, и сама по себе обстановка была очень нервозной и в то же время волнующе-торжественной, потому что уже до этого за несколько дней в сердце Израиля съехались тысячи паломников со многих уголков мира.
В том числе я здесь встретила чуть ли не весь русскоязычный бывший Советский Союз. Среди российской делегации Фонда Андрея Первозванного есть и паломники с весьма узнаваемыми лицами: политолог Вячеслав Никонов, ректор Московской консерватории и бывший министр культуры РФ Александр Соколов и телеведущий Андрей Малахов.

подробнее...

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир знову в Лаврі! Напередодні свята Благовіщення Предстоятель очолив всенічну у Трапезному храмі


07 Апрель 2012 03:13
Як повідомив офіційний сайт УПЦ, у переддень свята Благовіщення Пресвятої Богородиці, 6 квітня, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир очолив святкову Всеношну у храмі Святої Успенської Києво-Печерської Лаври преподобних Антонія та Феодосія (Трапезному).
Владиці співслужили: намісник монастиря митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, єпископи – Макарівський Іларій та Васильківський Пантелеімон.
За богослужінням Блаженніший Владика привітав паству зі святом Благовіщення та подякував за молитви, які підносили за його одужання.
“Усе зробив Господь для нашого спасіння, — зі словом проповіді звернувся Блаженніший Владика. — Він обрав із цього грішного світу Отроковицю  Марію, яка стала Його Матір'ю. І ми ублажаємо Бога, Його Пречисту Матір, покладаючи надію на  святих угодників. Я сердечно приношу подяку вам за ваші молитви, які ви підносили під час мого захворювання. Нехай Господь вам воздасть Своєю милістю і Своїми щедротами!”
7 квітня Митрополит Володимир звершить Божественну літургію у Свято-Покровському жіночому монастирі м. Києва.
Фото з сайту Фотолітопис.Митрополит Владимир: Я уйду, если так решит Церковь 

    Предстоятель Украинской православной церкви Московского патриархата Блаженнейший митрополит Владимир с октября прошлого года лежит в больнице. Во время его болезни в УПЦ обострились разногласия. Митрополит рассказал Weekly.ua о перспективах церковной жизни в Украине, о том, собирается ли он уходить на покой.


подробнее...
 


Введите свой e-mail
 

 

БОГОСЛУЖЕНИЯ


 • Неділя 23-тя після П’ятидесятниці.
  Казанської ікони Божої Матері.
  Ікони Божої Матері «Всіх скорботних Радість».
  06.11. Вівторок 08-30 Заздравний молебень.
  Вмч. Димитрія Солунського.
  07.11. Середа
  17-00 Вечірнє Богослужіння.
  08.11. Четвер
  07-00 Божественна літургія.
  Вмц. Параскеви.
  Прп. Іова Почаївського.
  Прп. Феофіла Київського. Свт. Димитрія Ростовс.
  09.11. П’ятниця
  17-00 Вечірнє Богослужіння.
  10.11. Субота
  08-00 Божественна літургія.
  Неділя 24-та після П’ятидесятниці.
  Прп. Лукіана печерського.
  10.11. Субота
  17-00 Вечірнє Богослужіння.
  11.11. Неділя
  07-00 Божественна Літургія(рання).
  09-15 Божественна Літургія(пізня) та заняття Недільної школи.
  17-00 Водосвятний молебень Матері Божої «Всецариця».
  Православна школа для дорослих.
  14.11. Середа 18-00 Заняття в Церковному домі.
  Свт. Павла Тобольського.
  16.11. П’ятниця
  17-00 Вечірнє Богослужіння.
  17.11. Субота
  08-00 Божественна літургія та панахида.

СОБЫТИЯ ХРАМА

 • ФОТОЗВІТ

  Церковна "сім"я" храму святителя Луки Кримського приєднується то привітань настоятеля храму: з Таїнством Вінчання вітаємо Вячеслава та Ірину !!!  ДЕТАЛЬНІШЕ...
 • ФОТОЗВІТ

  Святковий виступ та відкриття недільної школи храму свт. Луки Кримского


  ДЕТАЛЬНІШЕ...
 • ФОТОЗВІТ

  Традиційна Хресна хода між Хрестовоздвиженським храмом та храмом свт.Луки Кримського в день ікони Божої Матері "Всецариця"


  Подробнее...
 • ФОТОЗВІТ

  Чин погребіння Пресвятої Богородиці у храмі свт. Луки Кримського. 2018 рік.


  подробнее...
 • ФОТОЗВІТ

  Преображення Господнє у храмі свт. Луки Кримського


  ДЕТАЛЬНІШЕ...