ДВУНАДЕСЯТЫЙ ПРАЗДНИК


БЛАГОВЕЩЕНИЕ ПРЕСВЯТОЙ БОГОРОДИЦЫ

Празднуется (25 марта) 7 апреля (по н.ст.) в 2018г.


11 июня - Престольный праздник храма святителя Луки Крымского

День памяти Святителя Луки Крымского
ПРАВОСЛАВНЫЙ ПОСТ


ВЕЛИКИЙ ПОСТ

Продолжается с 19 февраля 2018 г. по 7 апреля 2018 г. (по н.ст.).


ПРАВОСЛАВНЫЙ КАЛЕНДАРЬ
События церковной жизни 

ВІННИЦЬКА ЄПАРХІЯ УПЦ ЗУСТРІЛА НОВОГО АРХІЄРЕЯ – АРХІЄПИСКОПА ВАРСОНОФІЯ 

Духовенство й парафіяни храмів м. Вінниці, настоятелі й представники трьох єпархіальних монастирів, урочисто зустріли новопризначеного керуючого Вінницькою єпархією Української Православної Церкви – архієпископа Вінницького і Барського Варсонофія.

Зустріч архієрея відбулася на площі перед Богоявленським храмом Хрестовоздвиженської громади м. Вінниці 18 грудня 2018 року. Владика Варсонофій прибув на нове місце служіння у супроводі двох архієреїв, вікаріїв Київської Митрополії – архієпископа Фастівського Даміана і єпископа Макарівського Гедеона.

Численні віруючі вітали архієпископа Варсонофія церковними піснеспівами і радісними вигуками. Представник міського духовенства вручив владиці хрест, яким архієрей благословив усіх присутніх.

Після короткого молебню архієпископ Даміан зачитав постанову Священного Синоду Української Православної Церкви від 17 грудня 2018 року (журнал №72) про призначення архієпископа Варсонофія правлячим архієреєм Вінницької єпархії УПЦ. Хор й усі присутні на площі проспівали владиці многоліття.

Архієпископ Варсонофій подякував вінничанам за теплий прийом, підтримку і спільну молитву. Архієрей відзначив, що прибув на місце служіння з миром і благословенням Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія зберігати чистоту Святого Православ'я.

Владика підкреслив, що не збирається захоплювати Спасо-Преображенський кафедральний собор м. Вінниці, який зайняв митрополит Симеон (Шостацький), котрий ухилився в розкол, але намагатиметься згодом вирішити це питання у юридичній площині.

«Ми люди Христові, й не тільки на словах говоримо, що любимо один одного, але й усім своїм життям повинні свідчити про це. Зло побороти можна тільки любов'ю. І я усіх вас, дорогі отці, брати і сестри, закликаю у цей складний час: знайте, тільки з Божою допомогою ми зможемо виправити цю неприємну для нас ситуацію. Ми не будемо нічого силою захоплювати, не будемо змушувати його [Симеона – ред.], а просити і молитися за нього – будемо. Тому що найголовніше – зберегти істинну віру. Як важливо це для нашого спасіння: істина й віра! Ні собор, ні стіни нам потрібні, а віра, молитва і любов один до одного», – сказав архієпископ Варсонофій.

Архієрей попросив молитов і підтримки віруючих, «щоби здійснювати своє служіння ревно, у чистоті та непорочності». Міському духовенству ієрарх подякував за мужність у відстоюванні канонічної Української Православної Церкви.

По завершенні вітального слова архієпископа Варсонофія священнослужителі Вінницької єпархії УПЦ були запрошені на загальні збори.

Джерело: https://pravlife.org/


Введите свой e-mail
 

 

БОГОСЛУЖЕНИЯ


 • Розклад богослужінь храму свт. Луки Кримського
  Червень 2019 року
  Неділя 6-та після Пасхи, про сліпого. Свт. Олексія, митр. Московського, чудотворця
  Володимирської ікони Божої Матері. Рівноап. Костянтина та Олени
  03.06 Понеділок
  08-30 Заздравний молебень
  Віддання свята Пасхи
  04.06 Вівторок
  17-00 Вечірнє богослужіння
  05.06 Середа
  07-00 Божественна літургія
  Вознесіння Господнє
  05.06 Середа
  17-00 Вечірнє богослужіння
  06.06 Четвер
  7-00 Божественна літургія
СОБЫТИЯ ХРАМА

 • ФОТОЗВІТ

  Закриття Недільної школи на канікули. Пасхальна вистава від старшої групи школи храму свт. Луки Кримського


  ДЕТАЛЬНІШЕ...
 • ФОТОЗВІТ

  Фоторепортаж виступу діток Недільної школи "Лукошко"


  Детальніше...
 • ФОТОЗВІТ

  Фоторепортаж Пасхальної служби


  Подробнее...
 • ФОТОЗВІТ

  Свято Входу Господнього в Єрусалим у храмі свт. Луки Кримського. 2019 рік.


  ДЕТАЛЬНІШЕ...